Apartamentos Isabel

  • Rookvrije kamers
  • Airconditioning

Op slechts 5 minuten lopen van metrostation Callao is de woning op 5 minuten afstand van het metrostation Metrostation Santo Domingo. Het hotel biedt 24 uur bewakingsdienst, conciërgeservice en roomservice voor het gemak van de gasten.

Gasten kunnen van Europese, Mediterrane en Spaanse maaltijden bij Mercado de San Miguel genieten binnen 10 minuten lopen van de accommodatie. Dit hotel ligt ook op 30 minuten lopen van het station Atocha.

Het hotel ligt in de wijk Madrid Centrum, op korte afstand van Gran Vía. Park Casa de Campo ligt op ongeveer 10 minuten rijden van het hotel. Apartamentos Isabel bevindt zich in de nabijheid van Plaza de España.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Apartamentos Isabel Madrid
Eurostars Madrid Gran Via
Mobiele prijsaanbieding

Eurostars Madrid Gran Via

8.5
Fantastisch 3094 beoordelingen
56 m van de accommodatie
USD 56 USD 50
per nacht
Mobiele prijsaanbieding

Mi Casa Inn - Residencia Gran Via - Hostel

117 m van de accommodatie
Canaan Boutique Apartments Madrid
Mobiele prijsaanbieding

Canaan Boutique Apartments Madrid

127 m van de accommodatie
USD 346 USD 311
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Internationale Luchthaven Adolfo Suárez Madrid-Barajas
    26 km

    Treinstations

    Atocha's Train Station
    2,1 km

    Faciliteiten

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Kluisje
    • Conciërgebalie
    • 24 uur bewakingsdienst
    • Kleedkamer
    • Roomservice
    • Boodschappenservice

    Recreatie

    • Badlakens

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Rookvrije kamers
    • Rookdetectors
    • Brandblussers

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 12:00
    Uitchecken: tot 10:00
    Veelgestelde vragen
    • 🌇
      Hoe ver is het stadscentrum van Apartamentos Isabel?
      Het centrum van de stad ligt op 1 km afstand.
    • 🕌
      Zijn er herkenningspunten in de buurt van Apartamentos Isabel?
      Nabijgelegen attracties zijn onder meer Gran Vía en Botanische Tuinen van Madrid, en deze kunnen respectievelijk in 10 minuten lopen en 25 minuten lopen worden bereikt.
    • 🍹
      Welke restaurants zijn er in de buurt van Apartamentos Isabel?
      Gasten vinden restaurants StreetXo en Txapela binnen een straal van 250 meter afstand.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Internationale Luchthaven Adolfo Suárez Madrid-Barajas
    26 km

    Treinstations

    Atocha's Train Station
    2,1 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Apartamentos Isabel Madrid

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten